Σύνδεση

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ #2 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 10/4/2016 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

  • Posted on:  Τρίτη, 12 Απριλίου 2016 14:17
  • Written by 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ #2 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 10/4/2016

 

    A0 Boys
Place Rider # Last Name First Name Team Laps Final Time
1 14 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΤΖΙΟΣΟΥΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:02:57
2 37 ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ Π.Ο.Λ 1 0:03:06
3 3 ΙΟΡΔΑΝΟΥΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:03:17
4 47 ΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:03:17
5 40 ΤΣΙΑΚKΟΥΡΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Π.Ο.Λ 1 0:03:18
6 41 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  Π.Ο.Λ 1 0:03:20
7 28 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Π.Ο.Λ 1 0:03:25
8 33 ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Π.Ο.Λ 1 0:03:26
9 7 ΠΑΝΑΓΗ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:03:27
10 10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:03:35
11 83 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1 0:03:45
12 43 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BIKIN CYPRUS 1 0:03:46
13 50 ΡΑΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:03:48
14 9 ΧΑΛΛΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:03:49
15 31 ΜΟΥΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Λ 1 0:03:50
16 22 ΚΑΣΑΠΗ ΑΓΓΕΛΟΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:03:51
17 19 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΣΑΒΒΑΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:03:53
18 53 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:03:58
19 51 ΣΑΛΑΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:03:58
20 68 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 1 0:04:01
21 5 ΚΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:04:02
22 60 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ELITE CYCLING 1 0:04:03
23 29 ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Π.Ο.Λ 1 0:04:04
24 52 ΤΣΙΟΥΤΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:04:05
25 45 ΚΟΣΤΟΒ ΝΤΙΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:04:06
26 26 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ Π.Ο.Λ 1 0:04:10
27 8 ΠΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:04:12
28 24 ΚΟΥΡΤΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:04:13
29 49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:04:20
30 15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:04:22
31 84 ΓΚΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Λ 1 0:04:22
32 38 ΤΟΦΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Π.Ο.Λ 1 0:04:28
33 23 ΚΑΣΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:04:28
34 32 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Ο.Λ 1 0:04:29
35 18 ΣΑΜΟΥΗΛ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:04:32
36 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BIKIN CYPRUS 1 0:04:33
37 66 ΑΘΗΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PHOENIX CLUB 1 0:04:34
38 21 ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:04:37
39 13 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:04:42
40 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ-ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:04:44
41 12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:04:45
42 82 ΤΡΑΠΕΛΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ Π.Ο.Λ 1 0:04:54
43 46 ΚΟΥΛΛΑΠΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:04:57
44 42 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Π.Ο.Λ 1 0:05:01
45 67 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ PHOENIX CLUB 1 0:05:07
46 61 ΦΡΑΓΚΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ELITE CYCLING 1 0:05:08
47 72 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:05:11
48 59 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ELITE CYCLING 1 0:05:19
49 75 ΜΗΝΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΠΟΕΛ 1 0:05:24
50 58 ΠΑΠΑΙΑΚΩΒΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ELITE CYCLING 1 0:05:29
51 34 ΠΙΤΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Π.Ο.Λ 1 0:05:31
52 17 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:05:41
53 55 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ELITE CYCLING 1 0:05:46
54 65 ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΣΑΙΝΙΑ 1 0:06:12
55 39 ΤΣΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Λ 1 0:07:01
56 73 ΚΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:15:55
             
  A0 Girls
Place Rider # Last Name First Name Team Laps Final Time
1 100 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:03:29
2 111 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:03:30
3 116 ΣΤΟΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Π.Ο.Λ 1 0:03:36
4 107 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:03:41
5 110 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:03:41
6 104 ΧΑΡΗ ΔΑΝΑΗ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:03:50
7 108 ΚΑΣΙΑ ΕΛΕΝΗ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:03:54
8 121 ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΚΡΙΝΙΩ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:03:57
9 105 ΓΙΩΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:03:58
10 117 ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  Π.Ο.Λ 1 0:03:59
11 106 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:04:02
12 113 ΚΑΣΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Π.Ο.Λ 1 0:04:08
13 109 ΣΑΦΕΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ.ΠΟ.ΚΟ 1 0:04:15
14 126 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΛΟΗ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:04:18
15 125 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 1 0:04:18
16 115 ΠΕΤΡΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΩ  Π.Ο.Λ 1 0:04:20
17 114 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ Π.Ο.Λ 1 0:04:35
18 124 ΚΟΥΚΟΥΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΜΟΝΟΙΑ 1 0:04:45
19 101 ΚΑΡΑΤΖΙΑ  ΑΝΤΡΙΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 1 0:04:46
20 118 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ BIKIN CYPRUS 1 0:04:49
21 122 ΑΝΤΡΕΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ELITE CYCLING 1 0:04:56
22 112 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ Π.Ο.Λ 1 0:05:15
             
  A1 Boys
Place Rider # Last Name First Name Team Laps Final Time
1 240 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Ο.Λ 3 0:15:26
2 232 ΑΧΧΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Π.Ο.Λ 3 0:15:56
3 203 ΖΕΝΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:16:48
4 211 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΠΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:16:53
5 222 ΑΝΝΙΒΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 0:17:11
6 234 ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Π.Ο.Λ 3 0:17:16
7 231 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.Λ 3 0:19:18
8 205 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:19:25
9 207 ΚΟΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:19:32
10 239 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ Π.Ο.Λ 3 0:19:40
11 210 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:19:50
12 238 ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΦΡΑΙΜ  Π.Ο.Λ 3 0:19:53
13 264 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 3 0:20:01
14 254 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΣΑΙΝΙΑ 3 0:20:05
15 220 ΧΑΡΗ ΧΑΡΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:20:27
16 245 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ - ΠΑΓΙΑΤΑ ΟΡΦΕΑΣ BIKIN CYPRUS 3 0:20:33
17 269 ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 3 0:20:47
18 273 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΟΙΒΟΣ ΑΠΟΕΛ 3 0:20:52
19 236 ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ο.Λ 3 0:21:05
20 201 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ  ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:21:09
21 208 ΚΟΛΙΑΝΤΡΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:21:38
22 256 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ELITE CYCLING 3 0:21:40
23 253 ΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΠΟΕΛ 3 0:21:41
24 281 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΕΛ 3 0:22:12
25 223 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 0:22:49
26 242 ΚΛΗΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 2 0:15:50
27 257 ΓΙΑΝΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ELITE CYCLING 2 0:15:58
28 218 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:16:01
29 265 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 2 0:16:22
30 230 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 0:16:43
31 212 ΠΑΝΤΕΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:16:51
32 263 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ELITE CYCLING 2 0:16:55
33 227 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 0:17:10
34 255 ΡΟΥΣΟΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΣΑΙΝΙΑ 2 0:17:12
35 247 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ BIKIN CYPRUS 2 0:17:14
36 252 ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΕΛ 2 0:17:19
37 259 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗς Αλεχ ELITE CYCLING 2 0:17:43
38 69 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Π.Ο.Λ 2 0:17:50
39 243 ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 2 0:17:58
40 260 ΜΟΡΦΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ELITE CYCLING 2 0:18:00
41 216 ΤΤΑΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:19:22
42 209 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:19:23
43 284 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Λ 2 0:19:28
44 224 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 0:19:35
45 213 ΠΥΡΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:19:37
46 202 ΔΡΑΜΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:19:42
47 248 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΛΟΥΚΑΣ BIKIN CYPRUS 2 0:20:12
48 278 ΝΟΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΣΑΙΝΙΑ 2 0:20:31
49 249 ΑΡΑΒΗΣ ΜΑΡΚΟΣ PHOENIX CLUB 2 0:20:36
50 200 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:20:39
51 267 ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 2 0:21:00
52 206 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:23:50
53 258 ΖΗΝΩΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ELITE CYCLING 2 0:25:30
54 250 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ PHOENIX CLUB 2 0:26:48
             
  A1 Girls
Place Rider # Last Name First Name Team Laps Final Time
1 306 ΑΝΝΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 0:20:29
2 309 ΣΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Σ.ΠΟ.ΚΟ 3 0:22:09
3 300 ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:23:55
4 310 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΗ Σ.ΠΟ.ΚΟ 3 0:24:18
5 314 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΟΜΟΝΟΙΑ 3 0:25:12
6 308 ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ Σ.ΠΟ.ΚΟ 3 0:26:30
7 305 ΑΝΝΙΒΑ ΑΡΕΤΗ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 0:27:38
8 301 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:28:24
9 304 ΤΣΙΑΝΑ ΦΡΟΣΩ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 3 0:28:28
10 317 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 0:21:50
11 303 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:22:58
12 315 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΛΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ 2 0:22:46
13 302 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 2 0:23:54
14 322 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 0:29:53
15 318 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΛΗ ΑΠΟΕΛ 1 0:11:23
16 312 ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ BIKIN CYPRUS 1 0:15:53
17 311 ΤΣΑΜΠΑΛΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ Π.Ο.Λ 1 0:19:20
             
  A2 Boys
Place Rider # Last Name First Name Team Laps Final Time
1 401 ΜΙΧΑΗΛ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 4 0:21:23
2 409 ΚΑΣΑΠΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Π.Ο.Λ 4 0:21:58
3 403 ΣΑΒΒΑ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 4 0:22:21
4 419 ΚΟΥΖΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ BIKIN CYPRUS 4 0:22:48
5 416 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΛΟΙΖΟΣ Π.Ο.Λ 4 0:23:02
6 417 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Ο.Λ 4 0:23:34
7 414 ΣΑΒΒΑ ΑΝΤΡΕΑΣ Π.Ο.Λ 4 0:24:28
8 402 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 4 0:24:36
9 440 ΣΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ BIKIN CYPRUS 4 0:25:40
10 420 ΑΝΔΡΕΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 4 0:25:54
11 421 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΣΤΑΘΗΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 4 0:26:09
12 410 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΕΑΣ Π.Ο.Λ 4 0:27:29
13 413 ΠΑΣΙΑΡΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ο.Λ 4 0:27:46
14 422 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ Σ.ΠΟ.ΚΟ 3 0:22:15
15 407 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 0:22:19
16 431 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ PHOENIX CLUB 3 0:22:25
17 415 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Π.Ο.Λ 3 0:22:33
18 418 ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΡΗΣ BIKIN CYPRUS 3 0:23:24
19 427 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΣΑΙΝΙΑ 3 0:23:26
20 428 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΕΛ 3 0:24:26
21 424 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 3 0:24:54
22 404 ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 0:25:25
23 412 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.Λ 3 0:27:52
24 441 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ BIKIN CYPRUS 3 0:28:54
25 433 ΚΑΡΑΠΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 3 0:33:08
26 423 ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 2 0:14:05
27 432 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 2 0:14:35
28 442 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 0:22:00
             
  A2 Girls
Place Rider # Last Name First Name Team Laps Final Time
1 502 ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΛΙΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 4 0:22:47
2 503 ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ ΘΕΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 4 0:24:59
3 512 ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΑ ELITE CYCLING 4 0:25:30
4 514 ΚΟΥΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ 4 0:26:47
5 510 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ - ΠΑΓΙΑΤΑ ΜΑΓΙΑ BIKIN CYPRUS 4 0:29:28
6 501 ΑΝΤΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΙΟΣ ΜΝΑΣΩΝ 4 0:30:14
7 508 ΚΑΝΑΡΚΩΤΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ Π.Ο.Λ 3 0:24:44
8 505 Xristalla Panteli   3 0:28:58
9 509 ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ BIKIN CYPRUS 3 0:28:14
10 511 ΚΟΥΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ 3 0:32:22
11 513 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΕΛ 3 0:33:19
12 504 ΚΟΥΡΣΟΥΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΕΚ ΙΔΑΛΙΟΥ 1 0:11:43
Read 851 times Last modified on Τρίτη, 12 Απριλίου 2016 14:27

ΧΟΡΗΓΟΙ

Χωρίς την σημαντική βοήθεια των χορηγών δεν θα ήταν δυνατή η δημιουργία αλλά και η διατήρηση της Ομάδας και Ακαδημίας ΕΛΙΤ.